Inteva Products je americká společnost, působící v automotive, která zaměstnává přes 10.000 zaměstnanců po celém světě.
Pro náš rychnovský závod hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

IT Administrator (Windows and Messaging)

Co vás čeká?

Široké portfolio činností při implementaci a správě systémů ve firemních datových centrech i na výrobních pobočkách, převážně provozovaných ve virtuálním prostředí po celém světě. Úzká spolupráce s ostatními kolegy globálního IT týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

· Zkušenosti s administrací VMware virtualizace, Microsoft technologií, Exchange/O365, …

· Výhodou jsou znalosti Mobile Device Management, LAN, práce v prostředí datacentra

· Komunikativní znalost anglického jazyka pro každodenní užití

· Ochotu učit se novým věcem

· Schopnost samostatného rozhodování

Co vám můžeme nabídnout?

· možnost dále se vzdělávat – čekají nás nové projekty Office 365, rozšiřování práce s privátními i veřejnými cloudy

· cestování v rámci společnosti Inteva – Evropa, Čína, Indie, USA…

· férové podmínky spolupráce, odpovídající mzda

· pružnou pracovní dobu, možnost homeoffice

· 5 týdnů dovolené, dotované jídlo

· rozvojové programy, včetně výuky jazyků

· přátelská a pohodová atmosféra

· sídlíme v Rychnově u Jablonce n. Nisou, 15 min. z Liberce

Společnost
Inteva Products Czech Republic a.s.
Adresa
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel