Probační a mediační služba vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Metodik odborných činností“

Požadujeme

úplné VŠ vzdělání humanitního zaměření zakončené magisterskou zkouškou (případně t.č. dokončující Mgr. studium)
samostatnost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce;
předpoklady pro samostatnou tvůrčí práci při tvorbě metodických, koncepčních a strategických dokumentů
znalost principů restorativní justice a činností PMS prováděných podle zákona č. 257/2000 Sb. o PMS a dalších právních předpisů
uživatelské PC dovednosti
výhodou předchozí praxe v instituci s podobným zaměřením, případně práce s podobnou cílovou skupinou
znalost jednoho světového jazyka (AJ, NJ) výhodou

Doba trvání pracovního poměru

doba nástupu dohodou (co nejdříve)
doba určitá - po dobu trvání rodičovské dovolené (do ledna 2020)

Náplň práce

příprava metodických, koncepčních a strategických materiálů potřebných pro činnost PMS
spolupráce s odděleními Ředitelství PMS, především s Oddělením vzdělávání, Koncepčním a kontrolním oddělením a Projektovým oddělením
podílení se na naplňování cílů Koncepce rozvoje probace a mediace do roku 2025
rozvoj partnerství se spolupracujícími subjekty

Nabízíme

pracovní úvazek 0,5
finanční ohodnocení – 12. platová třída
zkušební doba 3 měsíce, osobní ohodnocení po zkušební době
příjemné přátelské a podporující pracovní prostředí v centru Prahy
zajímavou a různorodou pracovní náplň
možnost seberealizace a odborného růstu
pružnou pracovní dobu
25 dnů dovolené
5 dní zdravotního volna + 1 den studijního volna
stravenky
zázemí stabilní organizace

Kontakt:

Strukturovaný profesní životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na email: ajandova at pms.justice.cz nejpozději do 27. 8. 2018

Společnost
PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA
Adresa
Senovážné náměstí 995/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Vzdělávání a školství, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA, Andrea Jandová