Do našeho kolektivu do zubní ordinace přijmeme zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku. Součástí zdravotnického komplexu je zubní laboratoř, dentální hygiena a OPG pracoviště. Požadujeme zájem o obor, praxe v oboru 1 rok, znalost AJ, flexibilitu, profesionální přístup k pacientům a příjemné vystupování. Placené odborné kursy ve Vašem oboru, stravenky a pracovní oblečení jsou součástí odměňování. Možnost pracovat u ved.lékaře jako vedoucí sestra, vzdělávání se v oblasti implantologie, nadstandardní platové ohodnocení, možnost dalšího odborného růstu, krátké pátky, koncoroční odměny, atd .. Nástupní provize 5.000,-Kč.
Vhodné pro ty, které hledají zaměstnání bez stresu a ocení přátelské prostředí v malém kolektivu. Nabízíme zázemí stabilní společnosti. Nástup možný ihned. Čeká Vás příjemné pracovní prostředí poblíž centra Prahy.


Informace o pozici

Společnost
Dentim s.r.o.
Adresa
Janovského 920/34, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel