Jsme TRIPLAR ve Spojeném Království velcí, v ČR zatím malá firma, která realizuje zajímavé projekty v oblasti interiérového vybavení a designu. Rozrůstáme se! Nejsme IT, naopak jsme tak trochu obchodníci, designeři, poradci i produkční.

Pomáháme firmám vybudovat jejich obchody, navrhnout a vybavit jejich interiéry tak, aby byly zajímavé a měly šmrnc, který osloví jejich zákazníky. Naši práci vídáte v nákupních centrech, na letištích, případně hotelech. Od komunikace s klientem, přes výběr vhodného dodavatele různých materiálů až po ohlídání realizace zakázku, u toho všeho jsme my.

Dramaturg zakázkové výroby (interiéry, nábytek, vybavení)

Bude to rok, co se náš tým rozrostl o nového kolegu, který nám rok pomáhal při realizaci našich projektů. Věděli jsme, že na spolupráci máme jen přesně vymezený čas - a ten se nám nyní chýlí ke konci. Do sehraného týmu, se nám posila bude hledat těžko. Rozhodli jsme se, že to nenecháme na poslední chvíli a rádi bychom využili i zkušenost odcházejícího člena týmu.

Nový kolega bude ve finále součástí 3 členného mezinárodního týmu, ve kterém se prolíná angličtina s češtinou na denní bázi. Když je nouze pomáhá Překladač, důležité je si porozumět – než se trumfovat ve výslovnosti .

Kdybychom měli popsat, co všechno se všechno u nás děje, je to takový moderní pětiboj.

1. Komunikace – jsme mezinárodní firma – sdílení informací je základ. Mailování, telefonování, vyjednávání, cestování … tohle všechno patří do balíčku pravidelných činností. Všemi potřebnými pomůckami i nástroji Vás vybavíme – dobrý telefon, notebook i služební auto – přesto je to hlavně o Vás, jak si to nastavíte a zorganizujete, spoléháme na vaši zkušenost. Realizujeme zakázky po celé Evropě, létáme často.

2. Řízení a koordinace výroby u dodavatelů – znamená to cesty autem nebo vlakem do výrobních závodů, vyjednávání podmínek, hlídání nejen termínů, ale i sjednané kvality. Chce to kreativitu, ale i schopnost pochopit možnosti výrobců, případně je inspirovat k jiným řešením. Příkazy a mávání smlouvou nikdy nefungují.

3. Spolupráce, vnímat svůj díl práce jako skládačku velkého puzzle, které musí 100% zapadnout. Prakticky to znamená někdy poopravit tlumočená očekávání ze strany zákazníka a někdy je dokonce navýšit, díky zkušenosti z terénu.

4. Improvizace - nemá smysl předstírat, že všechno co je naplánované se 100% stane – plány, okolnosti, podmínky -…..cokoliv z toho se mění za pochodu, improvizace vás musí svým způsobem nabíjet – jako dobře nadávkovaný adrenalin.

5. Obchodování – vyjednat dobré podmínky, ať už na začátku, nebo v průběhu projektu, by Vám nemělo dělat potíže, naopak, je to součást Vaší práce. Ale pozor – u nás v TRIPLARU obchodujeme výhradně tak, abychom, budeme-li chtít, příště mohli s tím samým dodavatelem spolupracovat zase – takže ve zkratce, vyznáváme teorii win x win.

Kdybychom měli popsat, co všechno byste měl umět a znát - je to dost jednoduché:

· Takové dovednosti – aby Vám výše uvedené činnosti nedělaly potíže – ba právě naopak, bavily Vás a těšily.

· Zkušenost s materiály. Je to tak – výroba auta je trošku něco jiného než výroba designového vybavení luxusního obchodu. Neskládáme stále stejné věci – každý náš projekt je skoro originální symfonická báseň – ze dřeva, kovu, skla či jiných materiálů.

· Technické vzdělání či zkušenosti – schopnost číst v AutoCadu, přečíst výkres, orientovat se – rozumět a řešit situace, že část nábytku má svítit – tím pádem musí být blízko elektřiny, u fontánky je třeba počítat s vodou.

· Zkušenosti s obdobnou pozicí – tím, že jsme malá firma nepotrpíme si na mikromanagement. Nabízíme, po úvodním zapracování vysokou míru autonomie, a zároveň s tím očekáváme schopnost týmové spolupráce a vysokou dávku zodpovědnosti.

· Smysl pro humor – čas od času ho potřebujeme všichni, pro odlehčení situace, nebo stresu – termíny nám velmi limitují podmínky, ale přesto, jistý nadhled potřebuje vždy celý tým

· Kreativitu – náš byznys se rozvíjí, rozrůstáme se, oceníme, když přinesete nový vítr či náhled jak některé věci dělat jinak, navrhnete nebo přivedete nové dodavatele.

A co dál?

Jestli jste dočetl(a), až sem, a nabídka je pro Vás stále zajímavá, pošlete nám životopis, nejlépe v angličtině, a přiložte prosím pár řádek o Vás. A my Vám obratem zavoláme nebo napíšeme a domluvíme se na dalším postupu.


Informace o pozici

Společnost
TRIPLAR LIMITED
Adresa
Kostelecká 879/59, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Designer, Product Manager, Project Manager, Technik výroby, Stavební dozor, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


TRIPLAR LIMITED, Heda Hovorková
+420 602 355 848