ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

Microsoft/ Security Specialista_Systems Engineer

Pracovní náplň:

Implementace a správa operačních systémů rodiny Windows

  • Správa a údržba operačních systémů Microsoft Windows Server
  • Správa rolí operačního systému Microsoft Windows Server (AD, DNS, DHCP, FS, WSUS…)
  • Nasazení a správa klientských stanic s operačním systémem Microsoft Windows
  • Implementace bezpečnostních funkcí v klientských operačních systémech
  • Stanovení a údržba technických bezpečnostních politik v prostředí OS Microsoft Windows
  • Správa a údržba klientských aplikací

Návrh a implementace řešení pro ochranu před únikem dat

  • Technické prezentace produktu zákazníkům
  • Návrh řešení z pohledu architektury a začlenění do prostředí zákazníka
  • Implementace produktu
  • Základní školení zákazníka
  • Podpora při nasazení a začlenění do interních procesů organizace
  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s Vedoucím týmu.
  • Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
  • Určení rozsahu nabízeného plnění zákazníkům (scope of work)
  • Identifikace případných obchodních příležitostí a předání obchodnímu oddělení

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT (vysokoškolské vzdělání výhodou)
  • Pokročilá znalost prostředí Microsoft Windows Server
  • Pokročilá znalost prostředí klientských systémů Microsoft Windows
  • Znalost nasazení, správy a podpory koncových stanic (HW + SW) a potřebných nástrojů na Windows Server
  • Minimálně základní povědomí o bezpečnostních funkcích v klientských operačních systémech Microsoft Windows (obzvláště nové funkce ve Windows 10)
  • Znalost konceptů virtualizace a virtualizačních technologií
  • Zkušenosti s nástroji pro ochranu před únikem dat výhodou
  • Znalost správy produktu Microsoft SQL Server
  • Zkušenost se softwarem z rodiny System Center výhodou
  • Základní znalost networkingu
  • Profesionální schopnosti ve všech fázích poskytování služeb bezpečnostního oddělení – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších obchodních příležitostí.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Schopnost pracovat se stálým nasazením, dovádět činnosti do realizovatelného stavu, převzít plnou odpovědnost za kvalitu výstupů.
  • Psychicky silná a vyzrálá osobnost
  • Respekt pro týmovou práci, schopnosti a potenciál kolegů na všech úrovních.
  • Vysoká míra osobní odvahy a motivace uspět.
  • Loajalita k firmě.
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Prezentační schopnosti.

Nabízíme:

  • vysokou míru flexibility
  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel