PRINT PARTNERS s.r.o. je nezávislý poskytovatel tiskových řešení s 25-letou historií na českém trhu. Našim účelem je zbavit naše zákazníky starostí s tiskem a tím jim ulehčit život. Jsme HP MPS Premier partner a autorizovaný partner Xerox, Kyocera a dalších značek.

IT KONZULTANT - tisková řešení

Jsme přední český nezávislý poskytovatel firemních tiskových řešení formou služby (MPS) a do svého týmu hledáme IT odborníka.

Vaše pracovní náplň:

  • Návrhy tiskových řešení - analýzy a návrhy optimalizací
  • Pre-sales technická podpora obchodního týmu
  • Implementace sw částí tiskových řešení
  • Správa systému vzdáleného monitoringu tiskových zařízení
  • Spolupráce na technické podpoře zákazníků
  • Rozvoj nových řešení v oblasti print management a document management

Váš profil:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe v IT, nejlépe jako administrátor sítě, praxe v oboru tiskových technologií je vítána, ale není podmínkou

Proč by Vás tato nabídka měla zajímat:

  • Rozvoj profesních dovedností v oblasti tiskových řešení, DMS a souvisejícího
  • Možnost profesního růstu na pozici manažera technického týmu
  • Flexibilní pracovní doba (flexibilitu ale očekáváme i my)
  • HomeOffice
  • Samostatnost a seberealiazce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím pošlete nám Vaše CV a vysvětlení Vaší motivace pro danou pozici.

Adresa
Na Maninách 876/7, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel