MAXIMA pojišťovna je ryze česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké porfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. V roce 2017 vyrostla o 55% v předepsaném pojistném a spravuje smlouvy pro 400 tis. klientů.

Právník

Náplň práce:

  • Velmi široký záběr, podíváte se na celý rozsah činnosti pojišťovny - pojistné podmínky, obchodní smlouvy, compliance, IT právo, daňové právo, odpovědnost za škodu a náhrada škody (v rámci pojištění), korporátní právo, GDPR, řešení soudních a mimosoudní sporů.
  • Nejedná se o jednu opakovanou úzkou činnost.
  • Spolupráce s Českou asociací pojišťoven v rámci legislativních změn a připomínkování návrhů nových zákonů.
  • Spolupráce s projektovými týmy velkých obchodních korporací na vývoji nových inovativních produktů jako právní podpora.

Co nabízíme:

  • Mladý, tvůrčí a přátelský kolektiv.
  • Velmi častý kontakt s TOP managementem.
  • Start-upové prostředí, možnost podílet se na velkých a úspěšných projektech a potkávat se s vysokými manažery partnerských společností.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, výhodné pojištění, občerstvení na pracovišti)
  • Pevná pracovní doba.
  • Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí finančního pojišťovacího práva.

Požadavky:

  • zápal pro společnou věc
  • tah na branku
  • chuť učit se novým věcem
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • iniciativa

Společnost
Maxima pojišťovna, a.s.
Adresa
Italská 1583/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Maxima pojišťovna, a.s., Petra Holešáková
+420 273 190 403