Centrum sociálních služeb Praha

Sociální pracovník

Centrum sociálních služeb Praha hledá uchazečky/uchazeče o pozici Sociální pracovník Pražské linky důvěry

Pracovní náplň:

poskytování telefonické krizové intervence a poradenství na Pražské lince důvěry

poskytování chatové a e-mailové krizové intervence a poradenství

základní sociálně právní poradenství a předávání kontaktů

administrativní a metodická činnost

Požadujeme:

VŠ a kvalifikační předpoklady pro výkon sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních

službách

dlouhodobý akreditovaný výcvik v telefonické krizové intervenci v minimálním rozsahu 150 hodin

výhodou je akreditovaný výcvik v chatové krizové intervenci a internetovém poradenství

schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (směnný režim) a časovou flexibilitu

dobré komunikační schopnosti

ochotu dále se vzdělávat

schopnost práce v týmu

samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

dobrou uživatelskou znalost práce s PC

psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace

profesionalitu, schopnost udržení hranic, sebereflexi

trestní bezúhonnost

orientaci v problematice sociálních služeb, v základech psychopatologie, v sociálně právním poradenství

Nabízíme:

zodpovědnou a smysluplnou práci

příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu

supervizi (týmovou i individuální)

příplatky za směnný provoz

příspěvek na vzdělávání

5 týdnů dovolené, sick days, stravenky

Pracovní poměr: Úvazek: 0,4 – 0,6

Nástup: Dohodou

Místo pracoviště: Praha

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů. Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová