Mikrobiologický ústav AV ČR,v.v.i. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo podnikový právník:

Náplň práce/nabízíme:

- zajímavou práci na pozici podnikového právníka v prostředí velké výzkumné organizace se zaměřením mj. na všeobecné právní poradenství, přípravu, připomínkování a kontrolu smluv, jednání s úřady státní správy, výkon činnosti v oblasti zadávání veřejných zakázek

- spolupráce na tvorbě a aktualizaci interní právní dokumentace

- komunikace s externí advokátní kanceláří

- služební telefon a notebook

- pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

- místo výkonu práce : Praha ,Krč

- nástup možný ihned dle dohody

- 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvěk na penzijní připojištění, Flexi Pass nebo na sportovní aktivity MultiSport (po 1.roce)

Požadujeme:

- ukončené VŠ vzdělání v oboru právo

- samostatnost, smysl pro odpovědnost, pečlivost

- trestní bezúhonnost

- PC uživatelsky+programy ASPI/CODEXIS

- AJ slovem, písmem

- ochota učit se novým věcem

- právní praxe vítána

- znalosti a zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou

- orientace v dotační politice výhodou

Nabídky spolu se CV a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 20.8.2018. Do předmětu zprávy uveďte "KONKURZ-PODNIKOVÝ PR8VNÍK".

Společnost
MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR
Adresa
Vídeňská 1083, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR, Marcela Čeňková