Město Černošice vyhlašuje výběrové řízení

na pozici personalista

Městský úřad Černošice je profesionálně a moderně řízenou organizací státní správy (pro okres Praha-západ) a samosprávy (pro město Černošice): Našimi principy jsou efektivní a transparentní výkon veřejné služby, vstřícně vůči všem klientům. Pokud se rozhodnete vstoupit do našeho týmu, dáme Vám možnost využít dobře své schopnosti a aktivně přispívat svými nápady v práci úřadu.

Nabízíme

zázemí otevřeného, klientsky orientovaného úřadu
možnost zlepšovat zaběhlé postupy a hledat nová řešení
prostor pro seberealizaci a perspektivu
možnost získat cenné zkušenosti v několika oblastech veřejné správy
platové ohodnocení 11. platové třídě dle NV č. 341/2017 Sb; příplatek za vedení
zaměstnanecké benefity, např. mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělávání, 3 dny zdravotního volno/sickdays
pracoviště v centru Prahy – stanice metra „B“, Karlovo náměstí
pracovní poměr na dobu neurčitou
termín nástupu dle dohody

Náplň práce

zpracovává, eviduje a koordinuje komplexní agendu personalistiky včetně náboru a odměňování zaměstnanců města, v zástupu členů zastupitelstva města a jeho komisí Černošice a související agendy

Vhodní kandidáti musí splňovat tato kritéria

ukončené VŠ vzdělání; nejlépe v oboru právo, řízení lidských zdrojů, ekonomie
znalost zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územně samosprávných celků, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích,
pokročilá znalost práce PC, MS Ofiice, Word, Excel
dobrý písemný projev,
praxe ve veřejné správě – výhoda,
schopnost samostatné práce a týmové spolupráce,
velmi dobré komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti,
občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR – nutnost ovládat jednací jazyk), fyzická osoba, která dosáhla minimálně 18 let věku,
svéprávnost,
bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jakoby nebyla odsouzena)

Úplné znění vyhlášení včetně náležitostí přihlášky najdete na www.mestocernosice.cz, příp. nás kontaktujte na tel. 221 982 522, Mgr. Šárka Slabihoudková – personální úsek

Společnost
MĚSTO ČERNOŠICE
Adresa
Podskalská 1290/19, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Personalistika a HR, Právní služby, Státní a veřejná správa, Personalista, Právník, Úředník, Referent, HR specialista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.