Pila Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjejícího mezinárodního koncernu Mayr Melnhof Holz Holding AG. Hlavním produktem je řezivo, z vedlejších pilařských produktů (piliny, hobliny) vyrábí peletky. Pila je rovněž významným dodavatelem štěpky pro papírenský průmysl. Společnost patří mezi významné zaměstnavatele v oblasti zpracování dříví s aktivitami po celém světě.

Aktuálně hledáme posily na pozici:

Operátor dřevozpracující výroby - nástupní bonus 5.000 Kč

Náplň práce:

Obsluha výrobní linky na zpracování řeziva

Obsluha a nastavování hoblovací stroje

Třízení, balení řeziva

Kontrola svěřeného úseku výrobní linky

Nepřetržitý provoz – 4 dny v práci, 4 dny volno

Práce vhodná také pro ženy, absolventy

Požadujeme:

Vzdělání - základní, vyučen

Samostatnost

Flexibilitu

Nabízíme:

Dobré platové ohodnocení + náborový příspěvek 5.000 Kč

Výkonnostní, docházkové a jiné prémie

Dotované stravování

Týden dovolené navíc

Firemní akce

Zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti

Společnost
Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o.
Adresa
Staříč
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 22 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Michaela Adámková
731 142 013