Požadujeme
- vzdělání elektro SŠ/VŠ

- všeobecnou nadprůměrnou znalost IT

- časovou flexibilitu

- schopnost týmové práce i samostatnost v řešení

- ochota cestovat (služební cesty)

- řidičský průkaz skupiny B

- výhodou znalost cizího jazyka – AJ/Nj

- výhodou oprávnění vyhlášky 50/1978

Náplň práce

- vytvářeni mobilnich aplikaci, tvorba internich aplikaci C#, java, rest api.

- znalost programovani.

- zájem o IoT technologie.

- základni znalost databazí sql. Prace s grafikou.

Nabízíme
- Zajímavé zaměstnání, profesní rozvoj ve zkušeném týmu
- možnost odborného profesního růstu a osobního rozvoje

- finanční ohodnocení odpovídající dané pozici

- práce na plný úvazek na pracovní smlouvu

- zaměstnanecké benefity – stravenky, mobil, NTB, auto k dispozici pro služební účely, firemní akce, vzdělávací kurzy

Nástup možný ihned
Místo pracoviště: Cihlářská 19, 602 00 Brno

Společnost
BUILDSYS, a.s.
Adresa
Cihlářská 643/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Stavebnictví a reality, Elektrikář, Elektrotechnik, Programátor, Technolog ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Energon Advanced Energetics, s.r.o.
Cihlářská 19 643/19, 60200 Brno, Česká republika
608 828 148
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.