Z.L.D. s.r.o. (www.zld.cz) je zavedená menší IT firma pohybující se na trhu přes 20 let. Naším primárním zaměřením je vývoj software pro mnoho různorodých zákazníků od kamerových systémů až po management aplikace. V současné době rozšiřujeme náš tým a sháníme "Programátory/ky".

Co vás čeká?

Stanete se součástí vývojového týmu a v rámci Vaší pracovní pozice Vás čeká:
- návrh a vývoj front-end a back-end řešení
- integrace komunikačních protokolů různých technologií
- vývoj aplikace po celou dobu její životnosti
- rozvoj a udržování nových i stávajících systémů
- práce na různorodých projektech

Co od Vás požadujeme?

- dobrá znalost .NET C#
- analytické myšlení
- ochotu učit se novým věcem, zájem o technologie
- aktivní přístup, zodpovědnost
- být týmovým hráčem
- znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Budeme rádi, pokud budete znát i další, ale není to podmínkou. Jedná se o:

- REST API
- WPF
- UML, Design Patterns
- .NET Core 2.0
- Linux
- MQTT
- PostgreSQL
- princip Microservices
- OAuth, JWT

My Vám nabízíme:

- přátelské pracovní prostředí
- tým plný profesionálů
- provozovnu v centru Prahy (kanceláře se nacházejí 5 minut chůze od I.P. Pavlova)
- zázemí stabilní firmy
- nadstandardní benefity (relax hours v pracovní době, 5 flexi dnů navíc k dovolené, pružná pracovní doba, home office, MS certifikace, firemní občerstvení, stravenky, ...)
- práce s nejnovějšími a běžně nedostupnými technologiemi
- vzdělávání se v rámci pracovní doby a jiné formy vzdělávání a osobního rozvoje
- finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a stručné údaje o Vás.

Společnost
Z.L.D. s.r.o.
Adresa
Sokolská 1867/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Z.L.D. s.r.o., Tereza Francová