Anesteziolog - Německo

Co kdyby Vám někdo nabídl pozici, kde budete kolegy a pacienty plně respektován, nadstandardně odměněn a hlavně pracovat normální pracovní fond bez přesčasů a mít tedy dostatek času na rodinu a své koníčky? Líbilo by se Vám něco takového? Zvažte tedy moji nabídku níže.

Co vás čeká

* Hledám plně specializovaného anesteziologa pro německou nemocnici. Je to oblast Saska, blízko do ČR. Jedná se o menší městskou nemocnici, takže spíše "rodinná" atmosféra
* Klinika zahrnuje anestezii a intenzivní péči. V klinice jsou každoročně prováděny
přibližně 3500 anestez. zákroků pro různé oddělení.
* Provádí se zde celková i částečná anestézie (podíl je asi 80 ku 20 %)
* Na interdisciplinární jednotce intenzivní péče je každoročně ošetřeno více než 600 pacientů po velkých chirurgických zákrocích i po kardiologických zákrocích.
* K dispozici je 9 lůžek pro intenzivní péči s monitorovacími jednotkami a ventilátory.
* Technické vybavení splňuje nejvyšší technické požadavky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* jediné co požaduji je atestace v uvedené specializaci a znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout

* základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu samozřejmě bohaté příplatky za případnou práci přesčas, v sobotu nebo nedej bože o svátcích
* v neposlední řadě i "ksichtovné" tzn. osobní ohodnocení
* další specializovaná vzdělávání, a klišé (ale pravdivé!) jako je moderní a přátelské pracovní prostředí
* pomoc při zajištění ubytování (přes nemocnici nebo s pomocí našeho zástupce trvale žijícího v SRN, který je Vám pro tyto a jiné praktické věci k dispozici)

Společnost
PersCom s.r.o.
Adresa
Sasko, Německo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 5 500 – 7 500 EUR / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Anesteziolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.