Jako advokáti, daňoví poradci, auditoři, IT a podnikoví poradci jsme zastoupeni v 111 pobočkách v 51 zemích světa.
Naši klienti celosvětově důvěřují 4.700 kolegům a kolegyním.

V České republice působíme od roku 1991, s více než 320 kolegy poskytujeme celé spektrum poradenství klientům v kancelářích v Praze a Brně.

Jsme držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku 2012 až 2017 v oboru daňového práva.

Pro kancelář v PRAZE nyní hledáme vhodné kandidáty / kandidátky na pozici:

MANAŽER MZDOVÉHO ODDĚLENÍ ž/m

Váš profil

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici samostatná mzdová účetní / samostatný mzdový účetní / payroll specialist a zkušenost s vedením týmu minimálně 2 roky
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • přesnost, spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • Proklientský přístup

Náplň práce

  • Péče o klientské portfolio
  • Vedení týmu a úzká spolupráce s dalšími konzultanty
  • Řízení administrativy a fakturace související se správou portfolia
  • Identifikace a aktivní spoluúčast při vyhledávání nových obchodních příležitostí spolu s týmovými kolegy
  • Rozvíjení a udržování klientského vztahu na manažerské úrovni

Vaše perspektiva

  • Jedinečná pracovní příležitosti v mezinárodním dynamickém prostředí podporujícím sdílení vědomostí, osobnostní rozvoj a networking
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Stabilní zázemí renomované poradenské společnosti
  • Profesionální tým s příjemnou pracovní atmosférou
  • Systematické profesní vzdělávání
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost stáže v zahraničních pobočkách Rödl & Partner

Chcete s námi spolupracovat?

Vaše CV pošlete přímo do rukou pí Zuzany Hoškové HR managerky společnosti.

Společnost
Rödl & Partner
Adresa
Platnéřská 191/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel