V současné době hledáme do našeho týmu šikovnou kandidátku/ ta na pozici samostatná/ ný finanční účetní.

Jedná se o pracovní příležitost v Praze, s možností nástupu po dohodě.

Náplň práce:

Účtování a kontrola faktur vystavených a přijatých
Účtování bankovních výpisů
Rekonciliace relevantních účtů
Saldokonta dodavatelů a zákazníků
Navrhování a účtování zápočtů
Spolupráce při přípravě DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení, Intrastat
Spolupráce při příprava podkladů pro komunikaci s auditory, daňovými poradci a úřady

Požadujeme:

SŠ/VŠ ekonomického směru
praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
znalost daňových a účetních zákonů ČR
zkušenost s účetními programy, znalost účetního programu Helios výhodou
znalost MS Office
samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme:

Velmi dobré finanční ohodnocení

Dlouhodobou perspektivu a možnost osobního rozvoje a seberealizace

Přátelský tým

Zaškolení

Společnost
VESTAR GROUP a.s.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

VESTAR GROUP a.s., Sarka Fricova
+420 775 706 466