Náplň práce:

- terénní sociální práce s rodinami s nezletilými dětmi

- spolupráce s OSPOD a dalšími subjekty

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- povědomí o zákonu o sociálních službách a standardech kvality sociálních služeb

- praxi v práci s klienty alespoň 2 roky

- zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodina atd.)

- samostatnost a kompetentnost v práci s klienty

- komunikační dovednosti

- spolehlivost a zodpovědnost

- schopnost týmové spolupráce

- odolnost vůči stresu

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké benefity

- přiměřené ohodnocení

Zašlete, prosím, životopis a motivační dopis. Nástup a výše úvazku dohodou.

Společnost
PROXIMA SOCIALE
Adresa
Rakovského 3138/2, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace