Hledáme dobrovolníky, kteří by s klienty, kteří žijí u sebe doma, ale mají nějaký handicap (věk, fyzické postižení) smysluplně trávili volný čas a přispěli tak k jejich větší pohodě a aktivizaci. Většinou se jedná o seniory, kteří jsou osamělí a celý den tráví za zdmi svého bytu, nebo o lidi, kteří nemají přátele, trpí např. úzkostmi a sami si netroufnou chodit na procházky.
Všechna setkání by probíhala u klientů doma, případně venku. Jedná se o dobrovolnictví, tzn. neplacenou činnost.

Požadujeme
- věk od 18 let
- trestní bezúhonnost
- čas a ochota dobrovolně pomáhat cca 1-2 hodiny týdně

Nabízíme

- nové zkušenosti, zážitky
- poznání nových lidí
- možnost seberealizace tam, kde je to opravdu potřeba
- potvrzení praxe např. pro přijímačky na VŠ
- kvalitní zázemí (výcviky, semináře, zajištění materiálů pro činnost, proplácení vstupného a jízdného, možnost účastnit se výletů a dalších akcí)

Náplň práce

- dobrovolnická (neplacená) činnost

Individuální práce s klientem (povídání si, křížovky, četba, tvoření, procházky, návštěvy kulturních akcí, pomoc s nákupem či jednáním na úřadě, apod.)
Nepravidelná činnost (např. nárazová výpomoc při organizaci výletů a akcí pro dobrovolníky a klienty, případně jakákoliv jiná pomoc)
Více informací na www.dckladno.cz

Společnost
DCK, z.s.
Adresa
Cyrila Boudy 1444, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.