Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior Security Specialist - vhodné pro absolventy

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Junior IT Security Specialist. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ.

Náplň práce:

Podílení se na analýzách bezpečnostních událostí a bezpečnostních incidentů
Konzultace bezpečnosti IT s interní zákazníky na projektech
Podílení se na definování bezpečnostních požadavků pro bezpečný vývoj aplikací
Posouzení shody s definovanými bezpečnostními požadavky
Posouzení bezpečnosti provozovaných aplikací
Hlášení bezpečnostních problémů
Analýza a úprava skriptů v Perl, Python nebo Shell

Požadujeme:

Minimálně Bc. vzdělání v oblasti informační bezpečnosti nebo SW inženýrství, u SŠ očekáváme minimálně 2-4 roky praxe na obdobné pozici
Znalost skriptovacích jazyků Perl, Python nebo Shell
Povědomí o standardech IT bezpečnosti
Znalost práce s CyberArk výhodou
Minimálně základní administrátorská znalost - MS Windows/Linux
Plynulá znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

Zázemí stabilní mezinárodní finanční instituce
Pracoviště v centru města v dostupnosti metra
Atraktivní program Employee Benefits
Stravenky
Jeden týden dovolené navíc
Možnost čerpat 3 dny náhradního volna
Mobilní telefon, notebook
Našemu klientovi také záleží na rozvoji zaměstnanců, a proto nabízí:
vstupní školení pro nové zaměstnance
školení zaměřené na produkty společnosti
tříměsíční adaptační program
pravidelné hodnocení zaměstnanců, jehož součástí je nastavení individuálních rozvojových plánů

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.