Kdo jsme?

Společnost specializující se na nemovitosti s výrazným dynamickým růstem, která je součástí významné finančně-poradenské společnosti (držitelem ocenění TOP 10 "Českých 100 nejlepších" za roky 2015, 2016 a 2017), hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Firemní právník.

Koho hledáme?

Kolegu/kolegyni, který/á se bude chtít stát členem právního oddělení silné společnosti a podílet se na jeho rozvoji.

Náplň práce:

Zajišťování smluvní agendy při realizování obchodů s nemovitostmi.
Tvorba smluv (zejména kupních).
Právní poradenství (pro spolupracující realitní makléře).
Zajišťování realitních úschov.
Podílení se na tvorbě právních dokumentů jak v rámci společnosti, tak při spolupráci s jinými subjekty.

Agenda vymáhání - pohledávky a předžalobní fáze řešení sporů (zejm. komunikace s klienty a jejich právními zástupci)

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

Ukončené právní vzdělání v oboru Právo a právní věda s magisterským titulem.
Orientace v platných právních předpisech.
Praxe v oboru výhodou ne však podmínkou (pozice je vhodná i pro absolventy).
Spolehlivost, zodpovědnost a preciznost.
Profesionální vystupování a zároveň přátelské a vstřícné jednání vůči klientům i kolegům.
Samostatnost a ochotu učit se novým věcem.

Co Vám můžeme nabídnout?

možnost profesního růstu
dlouhodobou spolupráci
dobré a motivační pracovní ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Prahy (Anděl)
vzdělávání
firemní benefity (Multisport karta)
pracovní pomůcky (NTB, služební telefon)
stravenky

Společnost
Fincentrum Reality s.r.o.
Adresa
Plzeňská 3217/16, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Právní služby, Stavebnictví a reality, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Fincentrum Reality s.r.o., Andrea Daňhelová