Mooser EMC Technik GmbH

zkušební inženýr/technik (m/ž) – Mooser EMC Technik GmbH

Název pozice:

zkušební inženýr/technik (m/ž)

Popis:

Budete se podílet připraveně a spolehlivě na automobilové budoucnosti

EMC v automobilovém průmyslu čelí novým výzvám. Je to víc vzrušující než nikdy předtím. Protože jsou vyvíjeny komponenty pro potřeby budoucnosti, které tady nikdy předtím nebyly. Spolu s námi budete vždy na nejpřednější pozici u toho, když vzniká auto budoucnosti. Budete testovat automobilové komponenty ohledně jejich elektromagnetického chování – tedy jejich rušivé impulzy, které součást přijímá nebo vysílá. Budete tyto komponenty hodnotit a tak je učiníte okamžitě provozuschopnými a spolehlivými.

Toto jsou konkrétně Vaše zadání:

  • Budete provádět měření EMC podle mezinárodních norem a specifikací OEM.
  • Povedete důležité budoucí projekty s plnou odpovědností za projekt - včetně nákladů.
  • Denně budete mít vzrušující práci. Tato činnost zahrnuje přípravu a provádění měření, rovněž také dokumentaci, jakož i interpretaci a prodiskutování výsledků se zákazníkem.

Vaším přímým kontaktním partnerem je vedení obchodu a laboratoře. Zároveň však máte přímou vazbu na správu, fakturaci, manažery zkušebních zařízení a zákazníky.

Jste to Vy, kdo bude u nás připravovat automobilové technologie rychle a spolehlivě. Pošlete nám svou podrobnou přihlášku s uvedením nejbližšího možného data svého nástupu. Svou žádost nám pošlete přes tlačítko "Odpovědět" (v jazyce německém nebo anglickém).

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Ludwigsburg, Německo
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel


Mooser EMC Technik GmbH

Mooser EMC Technik GmbH