V oblasti účetnictví jste teprve na začátku? Nebo naopak jste už profíci? Tak nebo tak- máme pro vás unikátní příležitost, která stojí za to!

Pro našeho významného klienta, úspěšnou online účetní společnost Trivi, hledáme do týmu vhodnou osobnost na pozici ÚČETNÍ.

Trivi je jediná účetní společnost, která se specializuje na zpracování online účetnictví pro malé a střední podnikatele.

Koho hledáme?

Hledáme účetní, hledáme vás! Zabýváme se zpracováním účetnictví pro naše klienty. A moc rádi přivítáme v týmu zkušené účetní nebo také nové kolegy, kteří jsou teprve na začátku praxe v oboru a my je rádi podpoříme!

Co bude vaší prací?

Dle vašich zkušeností a znalostí pokryjete oblasti od základní účetní práce, vytváření a vytěžování dokladů, stahování výpisů z banky, budete podporou daňovým poradcům a zkušeným účetním. Pokud se sami řadíte již mezi účetní s praxí, budete mít na starosti samostatné vedení účetnictví pro naše klienty.

Co vám nabízíme?

Zázemí stabilní společnosti, příležitost podílet se na unikátním online účetní projektu, který převrátí trh na ruby, příjemné prostředí a práci se zkušenými profesionály, možnost kariérního rozvoje a pružnou pracovní dobu.

Pokud jsme to, co hledáte, dejte o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis.


Informace o pozici

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.