Společnost LB Cemix jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů

hledá samostatného a spolehlivého pracovníka na pozici

OBSLUHA BALÍCÍ A PALETOVACÍ LINKY

výrobní závod Loděnice u Berouna

Pracovní náplň

Operátora zodpovědného za obsluhu linky při výrobě suchých maltových směsí (SMS) naučíme chápat celý proces výroby tak, aby byl schopen rozpoznat kde vznikla porucha a případně jak ji odstranit nebo řešit.

- operátor ( obsluha ) linky řídí a kontroluje výrobní proces při výrobě SMS

- kontroluje zařízení linky při provozu se zaměřením na nepravidlenosti v chodu jednotlivých částí linky
- spolupracuje s údržnou závodu při poruchách vzniklých na lince

- provádí vnější ošetření a čištění vč. běžné údržby linky

- pracuje s vyskokozdvižným vozíkem na směně

Požadujeme

SOU - výuční list

Pečlivost, smysl pro pořádek

Samostatnost a spolehlivost

Nástup dle dohody

Nabízíme

Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

Dobré mzdové ohodnocení, odpovídající náročnosti a požadavkům pozice

Možnost profesního i mzdového růstu

Balíček zaměstnaneckých benefitů – příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování, 13. plat, týden dovolené nad rámec ZP, zaměstnanecké výhody nákupu výrobních produktů, možnost profesního vzdělávání a kurzů.

Pokud chcete být součástí společnosti, která je hrdá na své zaměstnance a jejich práci, pak nás neváhejte kontaktovat.

Společnost
LB Cemix, s.r.o.
Adresa
Nová Ves nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektrotechnik, Dělník, Technik výroby, Operátor výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.