DEKRA CZ a.s.

Významná mezinárodní společnost DEKRA CZ a.s. se sídlem v Praze hledá do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

Právník junior

Pracovní náplň:

  • podpora senior právníka společnosti zejména v oblastech smluvní agendy a korporátních dokumentů,
  • právní rešerše, analýzy a sledování legislativy,
  • vedení agendy vymáhání pohledávek,
  • administrativní činnosti a reporting,
  • spolupráce s HR v oblasti vedení a řízení agendy Compliance,
  • spolupráce v oblasti agendy GDPR.

Požadujeme:

  • VŠ právního zaměření (vhodné pro absolventy či studenty posledního ročníku právnických fakult),
  • aktivní znalost českého občanského zákoníku, ZOK a ZVŘ podmínkou (starého občanského zákoníku, obchodního zákoníku a zákoníku práce výhodou),
  • znalost českých právních předpisů z oblasti ochrany osobních údajů, IT práva, duševního vlastnictví a základy katastrálního práva výhodou,
  • aktivní znalost AJ slovem i písemně (vč. základní právní terminologie),
  • výborná znalost a schopnost práce s MS Office a MS Outlook,
  • organizační a komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost,
  • praxe ve firmě nebo v advokátní kanceláři výhodou,
  • zájem o trvalou spolupráci.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • práci na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené...)

Místo pracoviště: Praha - Chodov

Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody

Vybraní zájemci budou kontaktováni nejpozději do 3 týdnů od zaslání životopisu. V případě, že nebudete kontaktováni, nepostoupili jste do výběrového řízení.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Současně poskytujete souhlas s použitím osobních údajů obsažených v životopise pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi po dobu výběrového řízení na výše uvedené pracovní místo. Berete na vědomí, že Váš souhlas můžete kdykoli odvolat, a to výhradně písemnou cestou.

Adresa
Türkova 1001/9, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.