Senior product manager

Jsme mladá a progresivní firma s přátelskou atmosférou. Za 6 let jsme si vybudovali velmi stabilní pozici na Evropském trhu, zároveň si ale uchováváme něco z původního start-upu. U nás se nemusíš bát zeptat a každý se ti vynasnaží pomoct. Můžeš nosit sako, džíny, nebo obojí – je to na tobě, to, co je pro nás důležité je otevřenost a proaktivita.

Jsme výhradní dovozce a prodejce sportovní elektroniky do ČR a celé EU hledáme Senior product managera.

Náplň práce

  • Řízení a koordinace týmu produktových manažerů.
  • Uvádění nových produktů na trh((zadávání a tvorba textových a grafických podkladů, manuálů, internetových prezentací, media plánu, atd.).
  • Příprava podkladů, týkající se vývoje produktu, pro dodavatele.
  • Komunikace s dodavateli, výrobními společnostmi.
  • Technické testování různých funkčností jednotlivých produktů.
  • Starost a zodpovědnost za svěřené portfolio produktů, po jejich celý životní cyklus.
  • Spolupráce s marketingovým oddělením.
  • Sledování moderních trendů v elektronice a monitoring trhu.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ Vzdělání
  • Pokročilá znalost angličtiny.
  • Zájem o elektroniku nebo předchozí praxe na podobné pozici.
  • Samostatnost, pečlivost a rychlá orientace v problému.
  • Ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu.

Nabízíme

  • Volnou pracovní dobu.
  • Zaměstnanecké produkty za zvýhodněné ceny.
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní telefon
  • Multisport kartu
  • Příjemné pracovní prostředí s mladým a přátelským kolektivem.
  • Příležitost osobního i profesního rozvoje.
  • Zajímavé finanční ohodnocení s řadou benefitů a odměn.
  • Casual dress code.

Společnost
elem6 s.r.o.
Adresa
U nákladového nádraží 3147/8a, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Product Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

elem6 s.r.o., Lenka Junková
00420608507999