Schaeffler Production CZ s. r. o., dříve INA Lanškroun, s.r.o., je nadnárodní soukromá společnost skupiny Schaeffler zabývající se výrobou ložisek a dílů pro automobilový průmysl. Schaeffler Group celosvětově zaměstnává ve svých závodech přes 85 000 zaměstnanců. Hlavní činností Schaeffler Production CZ s. r. o. je výroba kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro další výrobu ložisek v závodech skupiny Schaeffler. Součástí firmy je kromě nástrojárny také vstřikovna plastů, konstrukční oddělení a oddělení pro výrobu dílů a následnou montáž termo-regulačního modulu.

Technolog vstřikování plastů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání tech. směru (mechanik seřizovač, mechatronik, strojírenství, automatizace)
  • znalost automatizace, pneumatiky a senzoriky nebo vstřikování plastů
  • práce s PC, znalost MS Office
  • základní znalost SAP, FMEA,
  • znalost AJ/NJ
  • praxe v oboru vítána

Náplň práce:

  • zkoušení/testování vstřikovacích forem po opravách
  • kontrola vstřikovacích parametrů
  • podpora a provádění projektové práce
  • hledání alternativních výrobních technologií
  • optimalizace vstřikovacích procesů

Nabízíme:

  • práci v moderním strojírenském podniku
  • pracovní podmínky na vysoké úrovni
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavý benefitní a sociální program
  • jistotu stabilního zaměstnání a výdělku
  • doplňkové penzijní připojištění a další benefity

Společnost
Schaeffler Production CZ s.r.o.
Adresa
Průmyslová 2295/26, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Schaeffler Production CZ s.r.o., Petra Šafaříková
+420 465 837 239