Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.
www.veolia.cz
www.facebook.com/VeoliaCZ

SPECIALISTA - PRÁVNÍK

Pracovní náplň

komplexní právní podpora společnosti spolu s kolegy z právního oddělení;
zpracování materiálů, právních stanovisek, příprava podkladů pro případné spory, korporátní právo a další záležitosti, vyplývající z povinností právníka v podnikové sféře;
právo koncesí a právo veřejných zakázek;
problematika ochrany osobních údajů (GDPR), problematika obecné a soutěžní compliance, soudní spory
sledování legislativních změn a jejich aplikace do činnosti společnosti

Požadujeme

důkladnou znalost českého i evropského práva vč. judikatury
minimálně 5 let praxe podnikového právníka nebo v advokátní kanceláři
výhodou specializace na korporátní právo, veřejné zakázky, M&A, due diligence, právo životního prostředí, koncese, ochranu osobních údajů, soutěžní nebo obecnou compliance, soudní spory aj.
požadována dobrá znalost odborné právní angličtiny (znalost obecné/právní francouzštiny výhodou)
samostatnost, pečlivost, vlastní invence a odpovědnost

Nabízíme

Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
Mzdové ohodnocení odpovídající vykonané práci
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Možnost dalšího profesního a jazykového vzdělávání

Společnost
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel