Chcete si vyzkoušet práci zdravotní sestry/bratra v Německu?
Přijďte mezi nás. Udělejte první krok, ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. Zařaďte se mezi další české kolegy, kteří již u nás pracují.

Co vás čeká

  • Bežná náplň práce zdravotní sestry,
  • každodenní základní, ošetřovatelská a intenzivní péče o jednoho pacienta v domácím prostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Předpokladem je zkušenost v oboru zdravotní sestry minimálně 1 roku,
  • úroveň němčiny min. B1 (Důležité je se domluvit) pri vyřizováni uznávání je nutné doložit jazykovou vybavenost a později zkoušku B2 -
  • Registrace sestry v Čechách nebo na Slovensku.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Řidičský průkaz pro skupinu "B".

Co vám můžeme nabídnout

  • Plat: 2200-2400 Euro (+ příplatky za noční, svátky, atd.)
  • Pracovní doba: 2 směnný provoz – 12 hodinové služby, 14-16 služeb do měsíce, možnost zkrácených úvazků i práce v turnusech.
  • Zajistíme Vám velmi dobré pracovní podmínky ve Vašem oboru.
  • Vyřídíme za Vás zdarma veškerý kontakt s úřady, založení bankovního účtu, ubytování, pojištění atd. Jak se říká „od A až do Z“.
  • částku za ubytování je možné odečíst z daní - máme k dispozici služební byty
  • problémem není ani dojíždění
  • Nejedná se o nabídku žádné pracovní agentury, zde jednáte přímo se zaměstnavatelem.

Nástup: Ihned nebo dle dohody.

Další informace:

www.zdravotnicipronemecko.cz www.cura-intensiv.de

kontakt (v českem jazyce): +49 152 074 803 95

+491726176787

Společnost
Cura Intensiv Pflege GmbH
Adresa
Pfälzer Str.8 93128 Regenstauf, Německo
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 2 200 – 2 400 EUR / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Cura Intensiv Pflege GmbH, Vítězslav Hevera
004 915 207 480 395
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.