Společnost Topíte.cz je novým startupovým projektem jehož cílem je revoluční zlepšení úrovně poskytovaných služeb v oblasti topenářství v celé České republice. Spojením moderních digitálních nástrojů a kvalitní řemeslné práce chceme nabídnout našim klientům nejrychlejší a nejsnadnější přístup k novému zdroji vytápění do rodinných domů a bytů (tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, elektrokotle, rekuperační jednotky či klimatizace). Jsme mladá firma s velkými cíly a proto neváhejte se k nám přidat a být součástí našeho společného úspěchu. Vaše www.topite.cz

Programátor / Team Leader / Software Architect

Co vás čeká

Rozvoj webových stránek a on-line kalkulačky

Vývoj a programování interních aplikací vedoucích k optimalizaci interních procesů,

Vývoj frontend i backend webových stránek společnosti

V blízké budoucnosti sestavení a vedení týmu programátorů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s programováním aplikací alespoň v jednom z prostředí Android, IOS, PHP, Java Script

VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického, nebo IT zaměření

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s vývojem aplikací a sestavením IT týmu ve startupovém projektu

Chuť zúčastnit se nového startupového projektu s cílem revolučního zlepšení služeb v oblasti topenářských služeb za pomoci digitálních nástrojů

Co vám můžeme nabídnout

Spolupráce v mladém kolektivu a perspektivním oboru

Zajímavé finanční ohodnocení s možností rychlého profesního i finančního růstu

Bezproblémové parkování před firemní budovou na Praze 5

Mimopražským pomoc s ubytováním v Praze

Společnost
Topíte.cz s.r.o.
Adresa
Paroplavební 61/3, Praha – Malá Chuchle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Topíte.cz s.r.o., Daniel Helcl
602 111 151