Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

FIREMNÍ PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA PRO ČR

Náplň práce:

  • Právní agenda společnosti za Českou republiku
  • Tvorba, úprava a kontrola smluv (např. kupní a nájemní smlouvy, smlouvy o dílo) a právních dokumentů
  • Poskytování právního poradenství kolegům jiných oddělení
  • Přezkoumávání právních nároků
  • Dohled nad soudním vymáháním
  • Příprava soudních stíhání, zpracování odvolání
  • Koordinace externích právních zástupců

Požadavky:

  • Úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
  • Znalosti a orientace v právních předpisech ČR, zaměření na veřejné nebo stavební právo výhodou
  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti firemního práva nebo advokacie
  • Jazykové znalosti: český a německý jazyk
  • Schopnost samostatně a rychle analyzovat problém, identifikovat rizika a navrhnout možná řešení
  • Nadšení, kreativita a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí úspěšné mezinárodní firmy a moderní pracovní prostředí
  • Práci ve zkušeném týmu s každodenním využitím němčiny

Společnost
NewCo Immo CZ GmbH, odštěpný závod
Adresa
In der Buttergrube 9, 99428 Weimar-Legefeld, Deutschland
Požadované vzdělání: Hochschule/Universität
Požadované jazyky: Tschechisch (fließend) nebo Deutsch (Mittel-fortgeschritten)
Benefity: Die Beiträge zur Renten-/Lebensversicherung, Urlaub 5 Wochen, Corporate Events
Zařazeno: Rechtsdienstleistungen, Rechtsanwalt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Vollzeitbeschäftigung
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: Arbeitsvertrag
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Saller Group, Dana Mynaříková
+49 (0) 3643-8674-131
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.