Náplň práce:

Příprava a aktualizace interních předpisů společnosti

Monitoring legislativních změn

Komunikace s orgány státní správy

Dohled na obchodně-právní korespondencí, případně aktivní příprava

Po zapracování příprava a kontrola smluvní dokumentace

Poradenství v různých odvětvích práva

Požadujeme:

Úspěšně zakončené vzdělání na právnické fakultě v ČR

Právní povědomí (obchodní, občanské, pracovní a správní právo)

Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

Pozitivní a aktivní přístup k řešení problémů

Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost

Nabízíme:

Služební vůz

Mobilní telefon, notebook

Možnost osobnostního rozvoje

Závodní stravování

Nástupní mzda od 30 000,-Kč

Společnost
BÖGL a KRÝSL, k.s.
Adresa
Dvořákova 998, Dobřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.