Distributor hutního materiálu s ročním obratem více než 2mld Kč

Asistentka - překladatelka (polský jazyk)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zabezpečuje překlady a tlumočení z/do polského jazyka,
- zpracovává záznamy z porad,
- zpracovává a vyřizuje příchozí poštu,
- spravuje a vyřizuje interní předpisy,
- vykonává korespondenční práce,
- plní operativní úkoly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-možnost pracovat ve stabilní a moderní společnosti
-zajímavé platové podmínky
-program zaměstnaneckých výhod (příspěvek na kulturu, sport, regeneraci ...).

Požadavky na zaměstnance

Vzdělání:

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v obore: ekonomické, humanitní, strojnické

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz: sk. B

Počet let praxe: 1

Informace o náboru

Vaši žádost a životopis zašlete poštou, e-mailem na adresu společnosti. Zároveň uveďte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v databázi uchazečů o zaměstnání v Raven CZ a.s. Dovolujeme si Vás upozornit, že vyrozumění bude zaslané jen kandidátům, kteří budou pozváni na výběrové řízení.
Děkujeme za pochopení.

Společnost
RAVEN CZ a.s.
Adresa
Gliwice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Asistentka, Tlumočník/překladatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RAVEN CZ a.s., Jana Zigová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.