BDP EPIcenter is a branch of a global logistics company. We are involved in supporting operational, IT, financial and sales activities of our own European and Global offices. We have been in Prague for over 8 years and now we have more than 160 employees from 25 nationalities and are still expanding.

Finanční a mzdová účetní

V současné době hledáme zkušenou účetní, která se připojí k našemu multikulturnímu finančnímu týmu.

Náplň práce:

  • vedení účetnictví společnosti a vedení mzdového účetnictví pro cca 150 lidí
  • zpracování a výpočet mezd zaměstnanců dle aktuální legislativy
  • vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců (potvrzení o příjmu atd.)
  • přihlášky, odhlášky zaměstnanců
  • účtování a hrazení přijatých faktur, interních dokladů
  • zpracování cestovních příkazů tuzemských a zahraničních
  • komunikace s bankami, úřady, pojišťovnami, komunikace s daňovým poradcem, spolupráce s auditorem
  • měsíční reporty, spolupráce s HR týmem
  • vedení a evidence majetku a závazků společnosti dle aktuální legislativy
  • evidence a zpracování přiznání k DPH a ostatních daní
  • závěrkové operace

Co očekáváme:

  • vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • orientace na detail
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost zákoníku práce
  • znalost angličtiny je velikou výhodou, jelikož jsme mezinárodní společnost
  • otevřená, komunikativní osoba, bude dennodenně přícházet do styku s našimi zaměstnanci
  • týmový hráč- spolupráce celého finančního týmu

Co nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavá zkušenost v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké benefity- stravenky, multisportka, cafeterie, jazykové kurzy, roční bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • pravidelná možnost vzdělávaní v oblasti legislativy
  • teambuildingové akce
  • občerstvení na pracovišti

Společnost
BDP RSC s.r.o.
Adresa
Pernerova 676/51, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Mzdová účetní, Účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BDP RSC s.r.o., Daniela Vojtanková