Společnost KUWOPA je významný dodavatel blahopřání, balících papírů a sezónních artiklů sídlící v Rakousku, Korneuburgu. Pro posílení našeho týmu hledáme nového pracovníka na pozici: Marketingový asistent/ka se zaměřením na grafiku a design

Náplň práce:

  • Podpora kreativních změn grafických projektů a samostatné řešení menších projektů
  • Úprava grafických podkladů pro další použití
  • Sestavování prodejních dokumentů pro externí služby
  • Schvalování grafických návrhů s výrobci a dodavateli
  • Podpora prodeje v marketingových úkolech
  • Vyhodnocování, grafy, analýzy a statistiky
  • Přispívat svou kreativitou k rozvoji výrobních návrhů

Požadujeme:
- Ukončené studium v oboru grafiky a marketingu
- Dobrá znalost programu Adobe CS, Adobe Illustrator, InDesign
- Velmi dobrá znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem
- Velmi dobrá znalost MS Office
- Komunikativní osobnost, schopnost práce v týmu
- Zodpovědnost, samostatnost
- Pracovní zkušenosti v marketingu nebo na podobné pozici výhodou

Nabízíme:
- Zajímavá pracovní náplň v dynamickém prostředí
- Možnost uplatnění vlastní kreativity
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje nejen v oblasti marketingu
- Moderní pracovní prostředí, pružná pracovní doba

Dobré dopravní spojení do sídla společnosti.

Společnost
Industrial Park s.r.o.
Adresa
Am Hafen 6, A-2100 Korneuburg, Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná), Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 1 500 – 2 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Marketingová komunikace, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Industrial Park, s.r.o., Lenka Hlučilová
725 525 715