Hledáte příjemnou práci v administrativě s přátelským kolektivem, rodinnou atmosférou a šéfem, který ocení nejen Vaší práci, ale bude si vážit i Vás jako osobnosti? Hledáte spíše menší firmu, než korporaci? V tom případě čtete ten správný inzerát, protože právě rozšiřujeme náš tým a hledáme k sobě milou a usměvavou recepční, která bude podpůrnou rukou všem našim kolegům od administrativních činností, přes uvádění návštěv do zasedačky, až po občasné uvaření kávy a dohled nad bezproblémovým chodem celé kanceláře. Nehledáme k sobě jen člověka na recepci, ale novou posilu s úsměvem na tváři, pozitivním přístupem k životu a chutí být oporou a podporou celého týmu právníků a insolvenčních specialistů. Nejste to náhodou Vy?

Advokátní kancelář AK Vlasák advokáti s. r. o. poskytuje právní pomoc celé řadě fyzických i právnických osob. Mezi našimi klienty jsou významné české podniky, finanční instituce, bytová družstva, reklamní agentury, likvidátoři, insolvenční správci, spolky apod. V oblasti obchodního práva pak zastupujeme jak malé a střední společnosti, tak i velké obchodní korporace. Kromě nás v kanceláři nejdete také dva insolvenční správce a jejich administrativním tým - spol. ISALIS v.o.s. Jsme jedna parta, která táhne za jeden společný provaz v dobrém i zlém ….

Recepční (insolvenční a advokátní kancelář)

Co Vás u nás čeká:
• Budete společně s kolegyní pečovat o celou kancelář (objednávky kancelářských potřeb a nápojů, vyřizování pošty, po jednáních dáte zasedačky do původního stavu apod.)
• Uvedete návštěvy do zasedačky a zajistíte jejich občerstvení (káva, voda, čaj)
• Nevyhnete se ani běžné administrativě, budete administrativní podporou všech kolegů a samozřejmě součástí je i e-mailová a občasná telefonická komunikace
• Budete také pracovat se spisy (zakládání, kontrola, vyhledávání)
• Někdy Vás kolegové požádají o přípravu podkladů či uvaření kávy v hektických situacích (dobrá káva od milé kolegyně každého zahřeje na duši a uvolní stres)

Co očekáváme od Vás:
• Samostatnost, pečlivost, efektivitu organizace práce (time management) a empatii
• Předchozí zkušenost z obdobné pozice není vůbec podmínkou, ale uvítáme ji
• Schopnost rychlého rozhodování a zvládání více činnosti najednou (multitasking)
• Příjemné vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti, týmovost
• Pozitivní přístup, chuť být oporou a podporou druhých

Co Vám zajistíme my:
• Kompletní zaškolení a podporu trpělivých kolegů, kteří se na Vás už moc těší
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilní a rostoucí české společnosti v moderních kancelářích s dobrou dopravní dostupností
• Práci ve velmi příjemném kolektivu, který si váží práce druhých a umí to dát najevo
• Dovolenou navíc, sick days, teambuildingové akce během roku plné zážitků, pro ženy večerní cvičení a pro muže večerní kopaná, očkování proti chřipce, vitamínové doplňky, právní podporu v nečekaných situacích, pro ženy květinu k svátku i k narozeninám
• Stravenky a široký výběr teplých i studených nápojů na pracovišti jsou pro nás samozřejmostí

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich zkušeností, a proč byste u nás rád/a pracoval/a.


Informace o pozici

Společnost
ISALIS v.o.s.
Adresa
Jankovcova 1518/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.