IQ Roma servis, z.s. ( www.iqrs.cz ) poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené romské komunitě.

Právník/právnička Brno

Zajímáte se o téma dluhů a exekucí? Chcete lidem pomoci z kolotoče dluhové pasti? Přijměte pozvání na naše výběrové řízení a pojďte lidem pomáhat vypořádat se s jejich peněžními závazky!

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně emailem s označením předmětu „VŘ právník/čka BRNO“. Nástup možný ihned!

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • individuální práce s aktivními klienty,
  • práce se zaměřením na oblast dluhového poradenství, insolvenci vč. vypracování a podání návrhu, ochranu práv klientů, rodinné právo, pracovní právo, kauzy diskriminace,
  • spolupráce odbornými sociálními poradci a právní konzultace jednotlivých případů.

NABÍZÍME:

  • kreativní a společensky potřebnou práci,
  • odpovídající zázemí, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené,
  • angažovaný pracovní tým i vedení,
  • další profesní i osobnostní vzdělávání, možnost rozvoje odpovědností a dovedností,
  • zastupování organizace v relevantních pracovních skupinách v ČR a EU,
  • možnost iniciace vlastních projektů a aktivit (v souladu se strategickými cíli organizace),
  • možnost realizace odborných kurzů dalšího vzdělávání,
  • nástupní mzda 26.000 Kč hrubého a po zkušební době možnost navýšení.

POŽADUJEME:

  • právní vzdělání (VŠ)
  • výhodou jsou zkušenosti v oblasti dluhového poradenství, zejména v problematice oddlužení
  • orientace v oblasti občanského a rodinného práva (vč. práva procesního), angažovanost a aktivitu v řešení konkrétních případů
  • zkušenost v práci s lidmi
  • odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů
  • ochotu a schopnost veřejně prezentovat organizaci, schopnost vyjednávat s institucemi
  • schopnost týmové práce, ale i samostatnost, odpovědnost, profesionalitu
  • bezúhonnost, ochotu dále se vzdělávat, přiměřeně služebně cestovat

Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracujte prosím odpovědi na níže uvedené otázky:

1) Jaký je Váš názor na plánovanou změnu insolvenčního zákona ve smyslu zpřístupnění oddlužení širšímu okruhu dlužníků (odstranění současné spodní hranice nutné pro vstup do oddlužení). Co si myslíte o úplném odpuštění dluhů u sociálně slabých jedinců?

Své životopisy a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete e-mailem s označením předmětu: „VŘ právník/čka BRNO“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, z.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se nevrací.

Společnost
IQ Roma servis, z.s.
Adresa
Milady Horákové 337/38, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.