Hledáte stabilní zaměstnání a zázemí velké firmy?
Pro podnikové ředitelství v současné době hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici:

Právník - veřejné zakázky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda, magisterský stupeň
  • Znalost zákona o veřejných zakázkách
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • Znalosti práce s PC – MS Office, práce s internetem
  • Zkušenosti s právními systémy (ASPI)
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • ŘP sk. B

Pracovní náplň:

  • Zajišťování kompletní agendy zadávání veřejných zakázek
  • Zajišťování smluvní agendy
  • Příprava právních rešerší a poskytování právní podpory odborným útvarům
  • Tvorba a připomínkování vnitřních předpisů
  • Aktivní sledování změn právních předpisů souvisejících s činností podniku
  • Analýza a zaujímání stanovisek k různým materiálům z právního hlediska
  • Zastupování zaměstnavatele při právních jednáních a soudních sporech

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, dotované stravování, firemní tarify, příspěvek na rekreaci, kulturu a sport, apod.)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost získání nových zkušeností a odborný růst, podpora v dalším vzdělávání

V případě, že Vás nabídka volného pracovního místa zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s uvedením souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se uskuteční formou osobních pohovorů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného uchazeče.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů zlikvidovány, nebo budou s jejich souhlasem uchovány v databázi uchazečů o zaměstnání vedené u Povodí Ohře, státního podniku, po dobu max. 6 měsíců pro možné oslovení s nabídkou práce v této lhůtě.

Společnost
Povodí Ohře, státní podnik
Adresa
Bezručova 4219, Chomutov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 37 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.