DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Technik kvality

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
Péče o svěřené zákazníky
Zodpovědnost za kontrolní plány, FMEA
Člen APQP týmu za kvalitu pro náběh nových projektů
Řešení reklamací se svěřenými zákazníky s využitím nástrojů kvality
Určení, zavedení a dohled nad plněním nápravných opatření kvality pro zákazníky
Zavádění a evidence nápravných opatření k dosažení optimální kvality výrobků
Vedení, sledování a řízení stavu nápravných opatření ze strany reklamací a auditů
Školení zaměstnanců v otázkách souvisejících s kvalitou
Vzorkování výrobků na zákazníka (např. dle VDA2)

Pracovní režim: klouzavá pracovní doba.
Termín nástupu: dohodou.
Nástupní hrubá mzda: od 30 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení: od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání - technický obor.
Komunikativní znalost NJ, AJ výhodou.
Praxe v oboru výhodou.
Znalost MS Office, Palstat výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.
Dobré komunikační a analytické schopnosti, ochota cestovat.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel