Adient Czech Republic

Společnost Adient Bor s.r.o. (dříve Johnson Controls Automotive Bor s.r.o.) působí v průmyslovém parku v Boru u Tachova. Jsme moderní závod, který v posledním roce zdvojnásobil počet svých zaměstnanců na téměř 1200. Vyrábíme sedačky do luxusních automobilů prestižní značky, které dodáváme zákazníkům přímo do Německa a Rakouska.

Náš výrobní závod se neustále rozrůstá, přibývají nové týmy, a proto hledáme i nové kolegy/ně na pozice.
Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem, odpovězte, prosím, prostřednictvím formuláře a zašlete nám svůj pracovní životopis. Děkujeme.

IT operátor/ka – Adient Czech Republic

Název pozice:

IT operátor/ka

Popis:

Adient Bor s.r.o.

Společnost Adient Bor s.r.o. (dříve Johnson Controls Automotive Bor s.r.o.) působí v průmyslovém parku v Boru u Tachova. Jsme moderní závod, který v posledních dvou letech téměř ztrojnásobil počet svých zaměstnanců na 1200. Vyrábíme sedačky do luxusních automobilů prestižní značky , které dodáváme zákazníkům přímo do Německa a Rakouska.

Náš výrobní závod se rozrůstá, proto hledáme kolegu na pozici IT operátor.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Provádět instalaci, odstraňování závad, podporu uživatelů (řešení jejich pracovních problémů v souvislosti s informačním systémem a pomáhat co nejefektivnějšímu využívání instalovaného softwaru)
  • Pečovat o sítě a serverové systémy
  • Spravovat plánovací systém výroby
  • Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
  • Provádět potřebné změny pro dodržování firemních standardů v oblasti IT
  • Spolupracovat s regionálním koordinačním IT centrem
  • Sledovat trendy v oblasti IT a snažit se o neustálé zdokonalování informačních systémů v závodě
  • Chránit firemní i osobní data ve společnosti před poškozením a zneužitím
  • Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení
  • Zajišťovat předávání techniky uživateli a odpovídat za zprovoznění
  • Kontrolovat funkčnost všech částí informačního systému v závodě
  • Dbát na efektivní využívání prostředků IT v závodě

Co potřebujeme, abyste měli/ uměli:

  • SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření/
  • 2 roky praxe
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Znalost práce na síti ( UNIX, WINDOWS)
  • Znalost aplikací pod WINDOWS (Office)
  • Schopnost zpracovávat a analyzovat data v systému SQL výhodou
  • Schopnost spolupracovat a komunikovat s lidmi různých úrovní
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Široké spektrum firemních benefitů
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

Nástup

  • Ihned

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, odpovězte prostřednictvím formuláře jobs.cz nebo prace.cz a zašlete nám Váš pracovní životopis. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bor – Nová Hospoda
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Bor – Nová Hospoda

Zaměstnavatel:

ADIENT BOR s.r.o.

Kontaktní osoba:

Jana Barešová