Pro zahraniční obchodní společnost se sídlem v centru Prahy hledáme kandidátky/ty na pozici Samostané účetní/Senior účetní.

Požadavky klienta:
- Min Bc. vzdělání ekonomického směru /Vyšší odborné vzdělání ekonomického směru
- Komplexní znalost českých účetních standadú
- Anglický jazyk min na komunikativní úrovni (B1)
- Samostatnost a aktivní přístup
- Dobrá znalost MS Office, znalost SAP nebo Oracle výhodou

Náplň práce:
- Komplexní účetní agenda + reporting mateřské společnosti
- Měsíční závěrky
- Účetní metodika
- Měsíční daňové přiznání DPH, Kontrolní hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti
- Spolupráce s auditory
- Spolupráce s daňovým poradcem

Společnost nabízí:
- Zajímavou odbornou práci na samostatné pozici, ale v příjemném kolektivu spolupracovníků
- Firemní benefity – stravenky, cafeterii, multi cash kartu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Sick Days, flexibilní pracovní dobu, pravidelná valorizace mzdy a finanční bonusy

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Na Pankráci 947/24, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura