Do přátelského kolektivu hledáme kolegu na pozici programátor. Pracujeme na různých projektech ve kterých se najde využití pro člověka znalého jazyka Python, C/C++, VB.NET nebo Java. Velkou výhodou je také znalost technik programování jednočipů a embedded systémů nebo znalost webových technologií pro tvorbu jednoduchých rozhraní pro embedded zařízení.

Jedná se o práci na plný úvazek na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce. Pracoviště je umístěno na Tlumačovské 1097/30 v Praze (Stodůlky).

Co bude Vaším úkolem?

  • Analýza problému, návrh řešení a jeho následná implementace
  • Udržování přidělených projektů nebo jejich částí
  • Vedení potřebné dokumentace
  • Testování aplikací před jejich nasazením
  • Řešení technických problémů

Jaké dovednosti a znalosti jsou potřebné?

  • Ukončené SŠ vzdělání (vyšší vzdělání výhodou)
  • Znalost AJ
  • Výhodou je zkušenost s GITem
  • Ochota učit se nové postupy, programovací jazyky a technologie
  • Znalost webových technologií výhodou (HTML5 / JS / CSS / PHP)
  • Znalost nízkoúrovňového programování výhodou (Atmel)
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Analytické myšlení a systematický přístup k řešení zadaných úloh

Co můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti pro kterou je spokojenost vlastních zaměstnanců jednou z priorit
  • Flexibilní pracovní dobu, sick days
  • Podporu kolegů - obzvláště v začátcích
  • Práci se zajímavými technologiemi
  • Příspěvek do penzijního fondu a životní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí se skvělou dostupností MHD (metro nebo autobus)
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, osobní automobil, stravenky, volný vstup do fitness centra)
  • Možnost osobního rozvoje a zvyšování kvalifikace

V případě zájmu stiskněte tlačítko "Odpovědět" a pošlete nám svůj strukturovaný životopis. Jakmile dostaneme Vaši odpověd, projdeme si ji a budeme Vás obratem kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci.

Společnost
Pramacom Prague spol. s r.o.
Adresa
Tlumačovská 1097/30, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pramacom Prague spol. s r.o., Jan Šídlo