Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o. rozšiřuje a posiluje svůj tým a hledá vhodné kandidáty na pozici asistentka/recepční.

Požadujeme:

- ukončené středoškolské vzdělaní s maturitou

- znalost českého jazyka

- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

- zodpovědnost, samostatnost a chuť do práce

- profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti

- práci na směnný provoz (8:00 – 16:30, 10:30 – 19:00)

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

- přátelský mladý kolektiv

- firemní benefity (NTB, telefon atd.)

- ohodnocení, dle zkušeností a délky praxe

- nástup ihned

Náplň práce:

- zajištění plynulého chodu recepce, péče o klienty

- přijímání telefonních hovorů, evidence pošty

- administrativní podpora týmu advokátů

- práce s PC (zadávání dat do interního systému, správa a aktualizace databáze)

- vedení spisové agendy

Společnost
Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o.
Adresa
Politických vězňů 935/13, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o., Kateřina Mátlová
Politických vězňů 935/13, 11000 Praha – Staré Město, Česká republika
+420 777 958 752