In IUSTITIA, o.p.s. se zabývá tématem násilí z nenávisti, pomocí obětem předsudečného násilí, zvlášť zranitelným obětem, prevencí a monitoringem. Organizace je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a akreditovaným poskytovatelem právních informací. Více informací o organizaci najdete na www.in-ius.cz.

právník/čka

In IUSTITIA, o.p.s., vypisuje výběrové řízení na pozici právníka/čky. In IUSTITIA poskytuje poradenství obětem trestných činů a obětem násilí z nenávisti v celé České republice.

Náplň práce:
- Poradenství obětem trestných činů a obětem násilí z nenávisti (v poradně a přímo v terénu)
- Příprava podání
- Zastupování v trestním a civilním řízení na pozici zmocněnce
- Správa právní agendy organizace
- Příprava analytický materiálů a monitorovacích zpráv
- Příprava a realizace právních školení

Požadavky:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti práva, event.policejní akademie
- Orientace v oblasti trestního práva, práv obětí, správního a občanského práva
- Orientace v problematice principů a fungování sociálních služeb
- Sebereflexi, samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu, otevřenost, dobré organizační a komunikační schopnosti
- Ochotu cestovat po celé ČR
- Řidičský průkaz typu B a řidičská praxe (výhodou)
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Podporu pro Vaše samostatné rozhodování, iniciativní a kreativní přístup
- Přátelskou a otevřenou atmosféru
- Příležitost k profesnímu rozvoji a získání nových zkušeností
- Spolupráci s advokátní kanceláří

- Pozice je vhodná i pro aktivní absolventy/ky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím své CV a motivační dopis. Nábor bude probíhat do konce července, nástup srpnu/září.

Společnost
In IUSTITIA, o.p.s.
Adresa
Eliášova 253/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

In IUSTITIA, o.p.s., Mgr. Petra Vytejčková