Jsme MODRÝ ANDĚL s.r.o. Taxi, které spojí zážitek s užitkem ! Nechte se unést!
Jsme výjimeční!
Pojďte budovat kariéru s námi!

Poskytujeme služby spojené s přepravou osob. Provozujeme moderní dispečink, autopůjčovnu vozů pro taxislužbu a odvoz vozu a vlastní interní autoservis.

Hlavní účetní

Do týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Hlavní účetní.

NÁPLŇ PRÁCE:

* řádné vedení účetnictví a daní, komunikace s FÚ

* správa kont řidičů, komunikace s řidiči

* řízení a kontrola pokladen a bankovních účtů
* kontrola schvalovacích procesů
* evidence hmotného a nehmotného majetku, zodpovědnost za inventarizace
* správa pohledávek a závazků
* zpracování veškerých závěrek

* vedení finančních referentů

POŽADAVKY:

* SŠ nebo VŠ ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* znalost ERP ABRA G3 je výhodou nikoliv podmínkou
* uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
* aktivní přístup k práci a zodpovědnost
* komunikační a organizační schopnosti
* preciznost, loajálnost

NABÍZÍME:

* zázemí fungující a prosperující společnosti
* zaučení a podporu přátelského pracovního týmu
* velkou míru zodpovědnosti a samostatnosti
* různorodou a zajímavou náplň práce
* zajímavé a motivující finanční ohodnocení
* firemní benefity

V případě, že vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na vaši reakci.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve vašem životopisu dáváte společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o. souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.
Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Děkujeme

Společnost
MODRÝ ANDĚL s.r.o.
Adresa
Cukrovarská 33/21, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MODRÝ ANDĚL s.r.o., Tereza Nováková
730800586; 605600010