U in-techu se zabýváme vývojem a testováním automobilové elektroniky a také softwaru pro industry 4.0 a kolejová vozidla. Našimi zákazníky jsou nejrůznější zahraniční i čeští automobiloví výrobci a dodavatelé. Jsme v přímém kontaktu s nejnovějšími technologiemi a pracujeme na autech budoucnosti – a to nás baví!

U nás nenajdeš dědy Vševědy s letitou praxí a zkušenostmi, ale mladé inovativní nadšence, jejichž nejsilnější stránkou je velká motivace, dobré nápady a týmový duch. A takovýchto nadšenců u nás stále přibývá – od roku 2002 už nás je přes 1500 a kromě několika německých poboček sídlíme v USA, Číně a od roku 2015 také v Česku. Pokud máš tedy chuť podílet se na růstu české pobočky, je ta pravá chvíle!

SW inženýr / tester

Láká Tě kariéra v rychle se rozvíjejícím automobilovém průmyslu? Chceš se dozvědět, jak funguje řídicí jednotka převodovky, diagnostika apod.? Tak to jsi u nás správně.

A že to máš do Prahy daleko? Nevadí, můžeš pro nás pracovat odkudkoliv ze svého domova!

Co Tě u nás čeká

Absolventy ani ostřílené profíky u nás nehodíme do studené vody. Na začátku získáš teoretický i praktický přehled o všem potřebném pro Tvoji práci.

Tvým hlavním úkolem pak bude testování funkčnosti řídicích jednotek pro převodovky vozidel (TCU):

 • Testcasy Tě budou provázet na každém kroku – je potřeba je otestovat nebo vytvořit dle požadavků zákazníka, provést diagnostiku, implementovat a automatizovat (SW EXAM Micronova)
 • Čeká na Tebe také testování a diagnostika sběrnicové komunikace CAN (INCA, CANoe)
 • Všechny testy se pak musí vyhodnotit, analyzovat jejich výsledky a zapsat do chybové dokumentace
 • Pro provádění a vyhodnocování testů přijde na řadu i platforma HiL
 • Rady a pomoc najdeš u našich zákazníků a dodavatelů, se kterými budeš komunikovat
 • Dozvíš se, jak fungují řídicí jednotky převodovek moderních vozidel významných světových automobilek

Co od Tebe očekáváme

 • Pro Tvůj hladký start je nutné VŠ studium jakéhokoliv IT nebo (elektro)technického oboru (ať už Bc. nebo Ing.) anebo odpovídající praxe v oblasti automatizace / testování SW, ideálně v oblasti automotive
 • Důležitá je komunikativní znalost českého a anglického jazyka
 • Uvítáme alespoň mírně pokročilé znalosti téměř jakéhokoliv programovacího jazyka
 • Od věci by nebyla znalost databáze DOORS, programu CANoe a zkušenosti s funkčním testováním SW, ale rádi Tě vše naučíme
 • Takže stručně a jasně - máš vzdělání v technickém oboru, nechybí ti logické myšlení, domluvíš se anglicky a máš chuť se vše naučit :-)

Na co se u nás můžeš těšit

 • Na začátku se Tě ujmou kolegové a vše Ti vysvětlí a ukáží tak, abys vše brzy zvládal/a samostatně
 • Firemní kultura je pro nás důležitá a pečlivě se o ni staráme – výsledkem je sehraný tým, který si dobře rozumí
 • Jsme v ČR teprve krátce a zatím nás není mnoho – máš tedy jedinečnou šanci být u všeho téměř od začátku, aktivně se podílet na rozvoji firmy a pracovat v nekorporátním a neformálním prostředí
 • Také by se Ti mohlo líbit 25 dní dovolené, smlouva na dobu neurčitou od prvního okamžiku, flexibilní pracovní doba a náhradní volno za případnou práci přesčas
 • Nabízíme možnost částečné nebo úplné práce z domova - až budeš samostatný/á, můžeš pracovat odkudkoliv
 • Můžeš se těšit na jazykové kurzy, stravenky, každoměsíční teambuilding, homeoffice, dobroty na pracovišti, fotbálek, šipky, grilování na skvělé terase a krásný výhled z 9.patra :)

Jak na to

Tak co, zkusíš to? Pokud ano, pošli nám prosím svůj životopis a klidně i motivační dopis v češtině a/nebo angličtině. Těšíme se!

Také mrkni na naše stránky jobs.in-tech.com, kde najdeš i další nabízené pozice a na Atmoskop - http://in-te.ch/pb3g, kde in-tech hodnotí samotní zaměstnanci.


Informace o pozici

Společnost
in-tech Automotive Engineering s.r.o.
Adresa
Paříkova 910/11a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Tester, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.