APS je jednou z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií a nemovitostí v oblasti střední a jihovýchodní Evropy.

APS poskytuje kompletní servis v oblasti pohledávkového poradenství, řízení pohledávek, investic a správy majetku. Prostřednictvím více než 800 profesionálů poskytuje služby v 12 evropských zemích: Bulharsku, České republice, Chorvatsku, Kypru, Luxembursku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře.

Samostatná účetní

Náplň práce:

· Odpovědnost za celkové vedení účetnictví podle platných předpisů a interních směrnic
· Každodenní účetní operace, hlavní kniha, rozvaha a výsledovka
· Sestavování účetní závěrky na měsíční i roční bázi
· Příprava pokladů pro audit
· Reporting podle interních předpisů
· Komunikace s úřady, statistika
· Příprava daňových přiznání
· Správa bankovních účtů a platebního styku
· Spolupráce s hlavní účetní a ostatními členy účetního oddělení

Požadavky:

· VŠ, VOŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
· Pracovní zkušenost v oblastni účetnictví min. 5 let
· Analytické myšlení
· Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
· Velmi dobrá znalost českého účetnictví a daňového systému
· Anglický jazyk – min.komunikativní úroveň

Nabízíme:

· Zázemí nadnárodní společnosti
· Mladý dynamický kolektiv
· Možnost profesního rozvoje a růstu
· Kanceláře v centru Prahy

V případě zájmu zasílejte svůj životopis prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost
APS Management Services s.r.o.
Adresa
Celetná 988/38, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel