Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, se sídlem v centru Prahy, patří mezi významné advokátní kanceláře s dlouholetými zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Specializuje se zejména na transakce v rámci korporátního práva a práva nemovitostí, restrukturalizace, energetické právo, soutěžní právo i daňové poradenství. V týmu působí vedle českých advokátů také advokáti a právníci s kvalifikací z Německa a Slovenska.

bpv BRAUN PARTNERS je členem bpv LEGAL, aliance advokátních kanceláří s pobočkami v Bratislavě, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Praze a Vídni, pokrývající svým poradenstvím oblast střední a východní Evropy. Díky spolupráci v rámci této aliance nabízí bpv BRAUN PARTNERS svým klientům i spolupracovníkům široké spektrum služeb zahrnující i mezinárodní aspekty.

Asistentka pro mezinárodní AK

Náplň práce:

  • administrativní činnosti – formátování dokumentů na pokročilé úrovni, vedení ověřovacích knih, konverze dokumentů, sledování insolvenčních řízení, výpisy z katastru nemovitostí, apod.
  • správa spisů, sledování lhůt a jejich evidence
  • drobné překlady
  • koordinace dalších administrativních a organizačních činností jako například asistence při organizaci klientských seminářů a jiných interních/externích eventech kanceláře

Nabízíme:

  • zázemí renomované advokátní kanceláře
  • moderní kancelářské prostory v centru Prahy
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • práci v mezinárodním týmu s využitím jazyků
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office - zejména pokročilou znalost MS Word
  • velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka (německý jazyk navíc výhodou)
  • organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu a proaktivní přístup
  • předchozí praxe v administrativě výhodou

Společnost
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Adresa
Ovocný trh 1096/8, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel