Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 20 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce:

  • řízení a koordinace výrobních zakázek (výroba prodejních stojanů, designových interiérů, POP, POS)
  • jednání se stávajícími zákazníky a aktivní péče o ně včetně zahraničních klientů
  • tvorba a prezentace nabídek / kalkulací
  • vedení a administrativní zpracování nabídek
  • zodpovědnost za kompletní realizaci jednotlivých projektů
  • plánování projektů, dohled nad realizací a průběžná kontrola
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • kooperace s jednotlivými odděleními společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (technologie výroby a čtení technických výkresů výhodou)
  • nutná technická znalost materiálů a postupů (odborná znalost prodejních stojanů, POP, instore a reklamy – výhodou)
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
    ŘP skupiny B
  • znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • velmi dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • logické myšlení a rychlé vyhodnocení informací
  • schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • velmi dobrá znalost práce v MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • výborná znalost českého jazyka podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavý fix a ještě zajímavější provize z realizovaných zakázek
  • dynamickou, kreativní a zodpovědnou práci
  • notebook, telefon
  • služební auto po zapracování
  • zázemí perspektivní, rozvíjející se společnosti
  • práci v mladém tvůrčím kolektivu
  • pravidelné neformální firemní akce
  • dovolená navíc dle odpracovaných let
  • příspěvek na multisport kartu

Společnost
MORIS design s.r.o.
Adresa
Pod Stárkou 1462/33, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Stavebnictví a reality, Product Manager, Project Manager, Stavbyvedoucí, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel