IT Security Expert (MS platform) - new opening!

Kdo je naším klientem? Ryze česká společnost operující již v dalších 8 zemích, včetně Spojených států a Austrálie. Zaměřuje se na vývoj a výrobu řídících systémů, a to včetně softwaru, webových aplikací a dalšího příslušenství. To vše zejména pro odvětví průmyslu, energetiky, Telca, ale i dalších. I přes svůj obrovský růst a více než třemi stovkami zaměstnanců si stále udržuje neformální atmosféru a prostředí, kde je kladen důraz především na kvalitu, než na kvantitu, ať už se jedná o cokoliv.

Jaká je vize klienta pro nového kolegu? Pozice je úplně nová, a tím pádem spojená s velkou dávkou prostoru pro vlastní nápady na straně jedné a výzvou na straně druhé. Staneš se součástí menšího týmu, v rámci kterého se staneš expertem na oblast IT Security pro celou společnost - tedy napříč systémy a napříč pobočkami. Primárním cílem bude nastavení procesů zabezpečení veškerého HW a SW běžící převážně na MS platformě. Nejprve budeš mít za úkol zapracovat se a do všeho se "dostat", zanalyzovat současnou situaci a posléze přijít s koncepčním plánem (1,3,5 let), jakým směrem by se měla tato oblast ubírat. Tvá agenda bude rozdělena do asi tří hlavních částí:

1) Převzetí zodpovědnosti za bezpečnost všech systémů v rámci společnosti zahrnující nejen nastavení operačních systémů, ale i auditů a trackovacích systémů a procesů.

2) Vytvoření udržitelného řešení zálohování a obnovy dat.

3) Asistence businessu v případě launchování nových technologií/služeb/nástrojů z pohledu jejich zabezpečení.

Jak si představit pozici ve zkratce? #Endpoint Protection#SCCM#EMS#cloud#Disaster Recovery planning#Senior role#Responsibility

Jaká bude Tvá denní náplň práce?

  • Starost o zabezpečení MS nástrojů - on premises/cloud ones (antivirová ochrana, firewall, hesla, malware, e-mailů, dokumentů,..)
  • Nastavení firewallu
  • Reporting spojený s pravidelnými audity
  • Managment penetration testů
  • Identifikace bezpečnostních rizik, definice action plánů

Co a Koho hledáme?

  • Někoho, kdo má zkušenost s oblasti IT Security - ideálně na MS platformě a hlavně se o tyto nástroje zajímá
  • Znalosti v oblasti obnovy systémů, Active Directory, Azure, Office 365
  • Člověka se zálibou nejen v IT, ale i v komunikaci s lidmi
  • Angličtinu na vysoké úrovni - jak písemnou, tak mluvenou

Značka - nehledáme experta "na všechno", stačí nám znalost určité oblasti v rámci nástrojů MS a chuť se v tomto směru dál vzdělávat.

Co je klient schopný nabídnout?

  • Vzdělání a školení zaměřené na konkrétní roli a individální potřeby
  • 5 týdnů dovolené a možnost práce z domova
  • Notebook a mobilní telefon včetně datového tarifu
  • Příspěvek na sport, zdravotní péči a další..
  • Pravidelné akce mimo office hrazené firmou (například hory apod)
  • Stravenky, super bar a další high-tech "hračky" v chillout zóně
  • Občerstvení (kafe, čaj a další drobnosti)
  • Dog-friendly kanceláře na Praze 7

Jestli tě pozice zaujala, dej vědět - ať už formou zaslání životopisu, nebo zavolej a můžeme se o ní pobavit do většího detailu. Zkrátka uděláme vše proto, abychom tě připravili na pohovor tvého života!

Společnost
SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod
Address
Praha
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Advanced)
Salary
Salary: 50 000 – 70 000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Management incentive program, Cell phone, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Education allowance, Occasional work from home, Corporate Events, Individual schedules of working hours, Foreign business trips, Self-organization of the job, Dog-friendly office, Launch of a completely new project
Listed in: IS/IT: Consultations, analyses, and project management, IS/IT: System and HW administration, IT Consultant, Application SW administrator, IS Support, IT Security Specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Personální agentura