SALTEK je přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Má vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportuje na světové trhy. SALTEK nabízí ucelený sortiment výrobků pro ochranu elektrických a elektronických zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Všechny výrobky vyhovují mezinárodním standardům. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků a vlastní laboratoř vybavená unikátními přístroji a technologiemi. Další informace naleznete na www.saltek.eu.

Kompletace montážních dílů na ranní směnu v týdnu

Jste manuálně zruční? Máte chuť pracovat? Jste zdravotně způsobilí k práci v sedě? Pak jste to právě vy, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Montážní práce přepěťových ochran
  • Přípravné či pomocné práce před montáží dílů

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Věk 18+

Nabízíme:

  • Lehkou manuální práci v sedě
  • Čisté pracovní prostředí
  • Pracovní dobu od 6,00 do 14,30 hod. pouze v týdnu
  • Rozsah spolupráce až do 31. 8. 2018
  • Hodinovou odměnu 85CZK

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Drážďanská 561/85, Ústí nad Labem – Krásné Březno
Plat
Plat: 85 Kč / hodina
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 2.7.2018 – 31.8.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.